Erinevus lehekülje "Töökoormus" redaktsioonide vahel

Allikas: Ergonoomika.ee
(Uus lehekülg: ''''Töökoormus''' (ingl. ''external load'' või ''work stress'')– väliste tegurite summa, mis mõjutab töötaja füüsilist või vaimset seisundit. Ergonoomika kontekstis on...')
 
1. rida: 1. rida:
'''Töökoormus''' (ingl. ''external load'' või ''work stress'')– väliste tegurite summa, mis mõjutab töötaja füüsilist või vaimset seisundit. Ergonoomika kontekstis on tegemist [[Koormus-pinge kontseptsioon| neutraalse]] terminiga s.t. töökoormuse mõju võib olla nii positiivne kui negatiivne<ref>ISO 26800:2011 - Ergonomics: General approach, principles and concepts </ref>.
+
'''Töökoormus''' (ingl. nii ''external load'' kui ka ''work stress'') – väliste tegurite summa, mis mõjutab töötaja füüsilist või vaimset seisundit. Ergonoomika kontekstis on tegemist [[Koormus-pinge kontseptsioon| neutraalse]] terminiga s.t. töökoormuse mõju võib olla nii positiivne kui negatiivne<ref>ISO 26800:2011 - Ergonomics: General approach, principles and concepts </ref>.
  
 
[[Kategooria:Mõisted]]
 
[[Kategooria:Mõisted]]

Redaktsioon: 10. jaanuar 2017, kell 07:48

Töökoormus (ingl. nii external load kui ka work stress) – väliste tegurite summa, mis mõjutab töötaja füüsilist või vaimset seisundit. Ergonoomika kontekstis on tegemist neutraalse terminiga s.t. töökoormuse mõju võib olla nii positiivne kui negatiivne[1].
  1. ISO 26800:2011 - Ergonomics: General approach, principles and concepts